CHF3020DBF501R
Mfr.Part #
CHF3020DBF501R
Datasheet
CHF3020DBF501R
Description
RES CHAS MNT 500 OHM 5% 25W
Stock
742
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power (Watts) :
25W
Resistance :
500 Ohms
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±5%